HAKKIMIZDA

 

Sacalemi.com,  dünyaca ünlü  markaların her türlü kozmetik, sağlık ve güzellik ürünlerini satan online bir alışveriş sitesidir. Ürün yelpazemizi daha fazla cilt bakımı, saç bakımı, makyaj ürünleri ve daha fazlasını içerecek şekilde hergün yeniliyoruz.  Sürekli yeni markalar ve ürünleri siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sitemizde yer alan ürünler sizlerin talepleri , kozmetik dünyasındaki son trendler ve kozmetikte meydana gelen son gelişmelerden oluşmaktadır. En iyi ürünleri bir araya getirmek amacıyla yola çıkmış bulunuyoruz.

 

Misyonumuz, satışını yaptığımız ürünlerin müşterilerimize ülke çapında hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.
En prestijli kozmetik markalarına en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlarken siz müşterilerimize doğru ürünleri bulmak , güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

 

Güven

Tüm ürünlerimiz % 100 orijinaldir ve doğrudan üreticiden veya yetkili satıcıdan satın alınır. Bu bizim garantimiz. İnternet üzerinden  satış yapan bir sitesinin güvenilir ve dürüst olması gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle, size tüm bilgileri sağlıyoruz ve özel ve verimli müşteri hizmetlerini garanti ediyoruz. Kaç müşterinin bize güvendiğini öğrenmek için sosyal medyamızdaki yorumları kontrol etmekten çekinmeyin.


Müşteri desteği

Her bir mesajı çok yakın ve özverili bir müşteri ilişkisiyle yanıtlayarak çok duyarlı müşteri desteğine sahip olmayı taahhüt ediyoruz. Bizim için müşteri, işimizin ana unsurudur. Çalışma saatlerimiz boyunca pazartesiden cumaya her e-postayı yanıtlıyoruz. Hafta sonları veya tatil günlerinde bizimle iletişime geçerken lütfen sabırlı olun. Müşteri desteğimize sohbet, e-posta, Facebook, Instagram veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.